Ta strona używa plików cookies (ciasteczka) w celach statystycznych oraz by zwiększyć komfort korzystania z serwisu.     [x] zamknij
wspólnota finansjery regulamin o portalu kontakt
Nie chcemy tworzyć przepowiedni na temat tego, co się stanie ze stopami procentowymi i kiedy, ale wiemy, dużo niższe już nie mogą być. Wiemy też, że mogą pójść bardzo wysoko.
Lori Schock, dyrektor Biura Edukacji i Doradztwa Finansowego
HOME GRA ONLINE KONKURS CUP OF FINANCE TEST ŚWIADOMOŚCI FINANSOWEJ

Relacja z WYCIECZKI DO ZURYCHU!

Relacja Michała Borka

Kilka słów na temat wycieczki. Wycieczka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Zarówno pod względem turystycznym, jak i merytorycznym. Był to dzień pełny emocji. Miasto jest naprawdę bardzo urokliwe, ma w sobie tą magię, która sprawia, że chcemy poznawać je kawałek po kawałku. Strona merytoryczna wprowadziła mnie w bardzo pozytywny nastrój. Osoby, z którymi mieliśmy okazje się spotkać były fantastyczne: otwarte, uśmiechnięte (jak większość osób w Szwajcarii) i rozmowne. Ich opowieści na pewno na długo zostaną w pamięci. Jedyne czego żałuję to czas wycieczki: zdecydowanie za krótka.

Relacja Pawła Szczypczyka

Minął już dzień od pełnej wrażeń wycieczki do Zurychu będącej nagrodą w finale konkursu „Opłacalne Myślenie" organizowanym przez grupę memes.pl. Dzień zorganizowany i rozplanowany „jak w szwajcarskim zegarku" rozpoczął się już o 5 rano na warszawskim lotnisku. Dzięki dobremu rozplanowaniu podróży mieliśmy szansę poznać się lepiej przy wspólnym śniadaniu z Markiem Lipińskim (prezesem Memes.pl) w lotniskowym Bistro. więcej »

Relacja Michała Borzuchowskiego

Wycieczka do Zurychu rozpoczęła się od spotkania na lotnisku w Warszawie. Tam my – finaliści konkursu spotkaliśmy się z Panem Markiem – prezesem memes.pl który był naszym opiekunem wycieczki. Od pierwszej chwili dało się wyczuć luźną, przyjazną atmosferę. Po dotarciu do Zurychu spotkaliśmy Pana Włodka Boguckiego, który na każdym kroku przytaczał nam ciekawostki na temat życia w Zurychu. więcej »

Foto relacja z Finału:

Video:

Galeria:

 
Wspólnota finansjery Regulamin O portalu Kontakt
memes.pl S.A.
ul. Kruczkowskiego 6, 00-412 Warszawa
tel. +48 22 55 54 32

Polityka prywatności