Ta strona używa plików cookies (ciasteczka) w celach statystycznych oraz by zwiększyć komfort korzystania z serwisu.     [x] zamknij
wspólnota finansjery regulamin o portalu kontakt
Nie chcemy tworzyć przepowiedni na temat tego, co się stanie ze stopami procentowymi i kiedy, ale wiemy, dużo niższe już nie mogą być. Wiemy też, że mogą pójść bardzo wysoko.
Lori Schock, dyrektor Biura Edukacji i Doradztwa Finansowego
HOME GRA ONLINE KONKURS CUP OF FINANCE TEST ŚWIADOMOŚCI FINANSOWEJ
Jeżeli świat finansów i inwestycji jest Ci jeszcze zbyt obcy, by swobodnie się w nim poruszać, mamy dla Ciebie niepowtarzalną propozycję. Jest nią Gra investycyjna Mr. Investor w wersji online. W niej dostaniesz szansę wypróbowania swoich sił w świecie inwestycji bez potrzeby ryzykowania swoich pieniędzy.

Gra stanowi świetną zabawę, ale jednocześnie jest doskonałym gadżetem edukacyjnym, łączącym w sobie wiele elementów prawdziwego procesu inwestycyjnego. Jest adaptacją znanej i popularnej gry planszowej o tej samej nazwie do świata "większych online'owych możliwości".

Gra ma na celu jednoczesne inwestowanie w możliwie najbardziej opłacalny sposób na wielu rynkach kapitałowych, gdzie gracze będą mogli konkurować między sobą, wspierać się, zakładać spółki - i tym samym oswajać się ze światem inwestycji. Zwyciezcą zostaje ten gracz, który najskuteczniej wykorzystuje nadarzające się okazje inwestycyjne i który potrafi osiągnąć najwyższy przyrost wartości swojego początkowego portfela inwestycyjnego.

Gra jest w przygotowaniu.

Już w czerwcu 2013 rozpoczynamy beta testy.
Wspólnota finansjery Regulamin O portalu Kontakt
memes.pl S.A.
ul. Kruczkowskiego 6, 00-412 Warszawa
tel. +48 22 55 54 32

Polityka prywatności