Finanse osobiste są grą, której nie można wygrywać każdego dnia, ale dzięki której możliwe jest uwolnienie się od naszego finansowego uzależnienia.
Marek Lipiński
Kluczem do trwałego sukcesu finansowego jest aktywna alokacja aktywów, która w świecie permanentnych zmian staje się wprost prawdziwą koniecznością.
Włodzimierz Bogucki

F!nansjera

Portal F!nansjera oferuje cały szereg prawdziwie nowatorskich funkcji i elementów, dlatego pragniemy tą drogą pomóc jego przyszłym Użytkownikom w jak najlepszym zrozumieniu intencji, które przyświecały nam w procesie jego tworzenia.

F!nansjera to przede wszystkim dostęp do praktycznej wiedzy i odpowiednio wyselekcjonowanych informacji, bez których trudno byłoby nam w pełni świadomie uczestniczyć w procesach gospodarczych lub podejmować możliwie najbardziej trafne decyzje inwestorskie. To również niezbędna podstawa do naszego indywidualnego bardziej opłacalnego myślenia o finansach.

Wszystkie informacje pojawiające się na naszym portalu maja formę bieżących wpisów tekstowych, często wzbogacanych wykresami lub innymi elementami graficznymi, których treść oparta jest o materiały pochodzące głównie z wielu rekomendowanych przez nas zagranicznych źródeł i które są uprzednio specjalnie zredagowane w bardziej skompilowanej formie przez pracujących dla nas polskich dziennikarzy.

 

http://finansjera.memes.pl

 
Copyright 2012 Memes.pl     polityka prywatności