Mamy nadzieje, że prezentowane przez nas myśli, wzorce i idee, staną się - jak „memes” - prawdziwie ewolucyjnym budulcem dla racjonalnego i bardziej opłacalnego myślenia.
Marek Lipiński
Działamy pod hasłami inwestycyjnej przedsiębiorczości, poszukując jednocześnie sposobu na postępującą demokratyzację zamożności, która jest dla nas jeszcze jednym wspólnym celem.
Włodzimierz Bogucki

B!ngo

B!ngo to specjalistyczny portal środowiskowy adresowany do osób bardziej dojrzałych, służący rozwijaniu ich najbardziej żywotnych zainteresowań oraz zaspokajaniu ich często odmiennych potrzeb, głównie finansowych.

 

Ale B!ngo to przede wszystkim rodząca się wspólnota szczęśliwie dojrzałych „równolatków", który poszukują pomysłu na długie, zdrowe, ciekawe i finansowo bezpieczne życie po przysłowiowej 50-tce.

 

Co niemniej ważne, portal ten – wierny swoim witalnym wartościom - pozostanie na zawsze medium zdecydowanie pozytywnym i aktywnie otwartym na nawet najbardziej nowatorskie tematy.

 

Zdaniem autorów i twórców B!ngo, odmienne podejście do zarządzania naszymi dojrzałymi finansami stwarza realną szansę na lepsze życie, ale o jego prawdziwym bogactwie świadczą wszystkie niematerialne wartości, które pragniemy tutaj również wspólnie pielęgnować.

 

Czekamy na proponowane przez Państwa wpisy oraz na Państwa opinie i komentarze.

Zapraszamy do portalu pełnego życia!

 
Copyright 2012 Memes.pl     polityka prywatności