Finanse osobiste są grą, której nie można wygrywać każdego dnia, ale dzięki której możliwe jest uwolnienie się od naszego finansowego uzależnienia.
Marek Lipiński
Kluczem do trwałego sukcesu finansowego jest aktywna alokacja aktywów, która w świecie permanentnych zmian staje się wprost prawdziwą koniecznością.
Włodzimierz Bogucki

Geneza

Twórcy memes.pl nawiązali swoje zawodowe kontakty w 2007 roku z rekomendacji wspólnego zaprzyjaźnionego inwestora.

W wyniku ich coraz częstszych kontaktów zrodziła się wzajemna potrzeba i gotowość bardziej formalnej współpracy przy rozwoju nowej grupy finansowej proponującej bardzo odmienne podejście do finansów osobistych i zarządzania aktywami inwestycyjnymi.

Ich gotowość do wspólnego działania wynika przede wszystkim z wzajemnego zawodowego respektu i głębokiego osobistego szacunku. Niezmiernie istotne jest przy tym również przekonanie obu twórców o możliwości zaoferowania odmiennych i prawdziwie unikalnych rozwiązań na bazie wspólnych oraz doskonale się uzupełniających umiejętności i zainteresowań.

 

Niepowtarzalna kombinacja ich osobowości oraz dotychczasowych doświadczeń zawodowych stwarza nadzieję na stworzenie atrakcyjnej propozycji rynkowej, która swoim zakresem i charakterem różnić się będzie jakościowo i merytorycznie od wszystkich istniejących do tej pory grup finansowych.

Ostateczna autorska koncepcja przyszłego działania memes.pl opracowana została wiosną 2011 roku i od czego czasu rozpoczęła się stopniowa realizacja wspólnego zamierzenia.

 
Copyright 2012 Memes.pl     polityka prywatności