Ta strona używa plików cookies (ciasteczka) w celach statystycznych oraz by zwiększyć komfort korzystania z serwisu.     [x] zamknij
WSPÓLNOTA PROSPERITY REGULAMIN KLUBU O PORTALU KONTAKT

Wspólnota F!nansjery

F!nansjera to nasz autorski portal przeznaczony dla osób aktywnie poszukujących możliwie najlepszych i prawdziwie ważnych informacji ze świata finansów, umiejętnie wyselekcjonowanych pod kątem naszych specyficznych lokalnych potrzeb i oczekiwań.

Adresujemy go przede wszystkim do ludzi przedsiębiorczych i czynnie zaangażowanych w działalność gospodarczą oraz procesy inwestycyjne. Ale czynimy to także z myślą o tych wszystkich osobach, które po prostu pragną jeszcze lepiej i bardziej świadomie zadbać o swoje osobiste finanse.

F!nansjera to pierwszy w Polsce portal finansowy wolny od codziennego medialnego szumu, poświęcony bardziej refleksyjnej i nieco zdystansowanej analizie wszystkich globalnych trendów i tendencji, tak ważnych nie tylko z punktu widzenia przedsiębiorcy czy inwestora, ale także z perspektywy każdego prywatnego portfela.
Jesteśmy przy tym przekonani, że narastająca globalna presja wymaga, aby podstawą przemyśleń i decyzji przedsiębiorców, menedżerów i inwestorów, nawet tych najmniejszych, były prace najlepszych na świecie zespołów analitycznych i opracowania autorów prawdziwie wnikliwych raportów lub komentarzy, bez względu na ich ograniczoną medialną dostępność lub nasze osobiste ograniczenia językowe.

Wierzymy także, że systematyczne analizy trendów i doradztwo w zakresie odpowiedniej alokacji aktywów, tych instytucjonalnych lub komercyjnych, jak i tych zupełnie prywatnych, stanowią dziś cenną i prawdziwie niezbędną formę lokalnego wsparcia dla osobistej inicjatywy i prywatnej przedsiębiorczości. 

Mamy jednak pełną świadomość faktu, że osoby aktywnie zaangażowane w działalność komercyjną lub indywidualne procesy inwestycyjne, mają do dyspozycji coraz mniej czasu. Dlatego portal F!nansjera zapewnia swoim Użytkownikom dostęp do informacji już przetłumaczonych i zredagowanych w odpowiednio skompilowanej formie, ale dopiero po przeprowadzeniu niezbędnej jakościowej selekcji.

Przy czym głównym kryterium doboru wszystkich pojawiających się tutaj tekstów i informacji jest nasza własna inwestycyjna filozofia postrzegania otaczającej nas rzeczywistości, która stanowi również podstawę do formułowania naszej unikalnej strategii inwestycyjnej.

Liczymy na to, że odwiedzający ten portal Użytkownicy będą z czasem postrzegać świat i międzynarodowe rynki kapitałowe z naszej - jedynej w swoim rodzaju - memesowskiej perspektywy i z pewnością poczują się dobrze poinformowanymi i jeszcze lepiej zorientowanymi uczestnikami zarządzanego przez nas procesu inwestycyjnego.
Zależy nam przy tym na strategicznym ukierunkowaniu wszystkich dostarczanych Państwu informacji na aktywnej (ale nie transakcyjnej!) alokacji aktywów, która naszym zdaniem jest dzisiaj kluczem do każdego inwestycyjnego czy komercyjnego sukcesu.
Odrzucamy przy tym dosyć powszechnie akceptowana tezę, że świat finansów i inwestycji to jedno, a prowadzenie biznesu czy zarządzanie firmą to coś zupełnie innego. Różnic jest oczywiście bardzo wiele, ale długoterminowe trendy i cykle koniunkturalne wpływają równie mocno na nas wszystkich.
Dlatego uważamy, wbrew powszechnie panującym opiniom, ze myślenie tych osób, które podejmują decyzje finansowe lub inwestycyjne i tych odpowiedzialnych za działalność komercyjną, powinno być zbieżne i wymaga dostępu do szeregu podobnych przemyśleń.   

Mamy przy tym nadzieje, że poświęcając do dwóch godzin każdego tygodnia na pełen przegląd treści w portalu F!nansjera, jego Użytkownicy – przedsiębiorcy, drobni inwestorzy i wyrafinowani gracze rynkowi – znacznie lepiej zrozumieją otoczenie gospodarcze, technologiczne, społeczne i rynkowe, w którym przychodzi im działać i podejmować kluczowe dla nich decyzje.

Prosimy do nas dołączyć!

Wspólnota Prosperity Regulamin O portalu Kontakt
memes.pl S.A.
ul. Kruczkowskiego 6, 00-412 Warszawa
tel. +48 22 55 54 32

Polityka prywatności